Wydarzenia

 

wydarzenia publikujemy głównie na Facebooku, poniżej info o nadchodzących warsztatów, wyjazdów itd :)

zapraszam do śledzenia na Facebooku :) lub pod tel. 517 741 596

Gościniec Pod Gruszą 13-16 maja 2021

Czas ruszyć w teren ???? Zapraszamy Was na przedłużony weekend z jogą do pięknego Gościńca Pod Gruszą w Starej Kraśnicy, w Krainie Wygasłych Wulkanów ???? Ugości nas piękny pensjonat z 11 pięknie urządzonymi pokojami w klimacie autentycznego, dolnośląskiego domu z 1845r, w bajecznych pokojach nazwanych gatunkami gruszek ???? Będziemy praktykować jogę 2x dziennie, spożywać 2 posiłki (śniadania i Obiadokolacje) oraz opcjonalnie, za Waszą zgodą i chęcią będziemy uatrakcyjniać pobyt wycieczkami zorganizowanymi pod opieką fantastycznego Przewodnika !
termin : 13-16 maja
Gościniec Pod Gruszą
cena 750zł
ilość osób ograniczona
Noclegi, posiłki i joga w cenie!
Piszcie - dominika.szafraniec@gmail.com
dzwońcie - 517741596

Wakacje z jogą w Uroczysku Zaborek ! 1-8 sierpnia 2021 :)

Uroczysko Zaborek już chyba większość zna, a jeśli nie - to musi koniecznie poznać ! Niezwykłe miejsce, polecane przez znanych blogerów podróżniczych, wielokrotnie pokazywane w TV i opisywane w magazynach wnętrzarskich - ponownie ugości nas w wakacje !! :) Przepiękny, ogromny, doskonale zagospodarowany teren z odrestaurowanymi, zabytkowymi  budynkami - w których znajdują się pokoje z łazienkami dla gości.

Uroczysko Zaborek to miejsce, z którego nie chce się wracać ! Tam odpoczywaliśmy już dwukrotnie i z nieskrywaną radością wracamy w sierpniu 2021 :)

Zapraszam Was na wakacje z jogą, którą będziemy praktykować dwa razy dziennie w magicznym, odsakralnionym, drewnianym kościółku. Będziemy także pysznie jeść - w Bielonym Dworku dwa posiłki dziennie, korzystając z bufetu szwedzkiego z dań wegetariańskich i nie tylko. Będziemy odpoczywać, rozmawiać, śmiać się, wysypiać, spędzać czas w grupie lub w samotności - Uroczysko ma ogromny teren, gdzie każdy znajdzie zaciszne miejsce dla siebie w razie potrzeby :)

Dla dzieci - jest Człowiek Orkiestra - Najlepsza na Świecie Ciocia Iza - będzie organizować dzieciakom zajęcia w czasie naszej jogi - jej kreatywność jest nieograniczona ! ;) co będzie - to się okaże, ale w ubiegłych latach był surviwal, budowanie szałasu w lesie, przedstawienia teatralno-komediowe, prace plastyczne, oraz twórczość muzyczna :) W pobliżu jest słynna stadnina koni w Janowie Podlaskim, jest Bug, którego zakolami można popłynąć stateczkiem, w poszukiwaniu żeremi bobrowych, lub kajakiem, kontemplując okoliczności przyrody ;) są fantastyczne trasy rowerowe, są piękne wsie (wioska z największą ilością bocianich gniazd :) )

To tak mniej więcej ;) jeśli chcesz więcej, zapraszamy na wakacje z nami do Uroczyska Zaborek! :)

Podsumowując:

* 1-8 sierpnia 2021

* noclegi i wyżywienie 2x dziennie

* Joga 2 x dziennie

* warsztaty dla dzieci podczas zajęć jogi 2x dziennie

* śniadania i obiadokolacje (wege i nie wege)

* Pokoje 2-3 osobowe i rodzinne z łazienkami

cena:

* osoba dorosła/dziecko pow.14rż, uczestniczący w zajęciach jogi - 2400zł (stały ChatoJogowicz 2300zł)

* Osoba dorosła z jogą w pokoju jednoosobowym - 2700zł

* Osoba towarzysząca bez jogi - 2000zł

* dziecko 4+ uczestniczące w zajęciach Cioci Izy - 1800zł

* Dziecko 4+ bez warsztatów - 1500zł

* dziecko 0-3 - bezpłatnie.

 

Zaliczka celem rezerwacji: 1000zł os.dor./ 600zł dziecko.

Zaliczki prosimy wpłacać do 20 kwietnia.

Mamy ograniczoną ilość miejsc, zatem zachęcamy do zapisów :)

Po więcej informacji - zapraszam do kontaktu:

mail: dominika.szafraniec@gmail.com

telefon: 517741596

 

Tutaj na zachętę - jeśli jeszcze kogoś trzeba zachęcać ;) - fotorelacja z ubiegłego roku :)

https://www.facebook.com/Chata.Jogi/posts/2239493579530188


Nareszcie jest - wyjazd z jogą i warsztatami gotowania kuchni włoskiej w cudownej i aromatycznej Toskanii :)

29.09-06.10.2021

Zapraszamy Was serdecznie na tydzień w Toskanii, w odrestaurowanym zameczku Fuoriportacoiano na toskańskiej wsi, w którym znajdują się apartamenty z 2-3 sypialniami (każda z łazienką) oraz salonem z kuchnią. 
Dzięki La Tavola będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w warsztacie gotowania przez 3 dni, oraz smakowania ugotowanych posiłków (opcje wegetariańskie i wegańskie).
z Chatą Jogi będziemy praktykować jogę - minimum 10 zajęć, odbywających się w zależności od planów dnia, ponieważ chcemy Was również zabrać na jedną całodzienną wycieczkę do któregoś z pobliskich, uroczych miast na zwiedzanie, oraz do niedalekich term na chwile relaksu :) (w te dwa dni lunch i obiadokolacja we własnym zakresie w mieście, pomożemy wszystko zorganizować :) )
Zatem, podsumowując:
wyjazd 29 września wieczorem, powrót 6 października nad ranem.
w cenie:
noclegi, sniadania, lunch i obiadokolacje (za wyjatkiem 2 dni wycieczek) , 3 dni warsztatów gotowania kuchni włoskiej, conajmniej 10 zajęć jogi, transport, ubezpieczenie, opieka tłumacza.
cena 3500zł. zaliczka celem rezerwacji 1000zł, zwrotna w całości w przypadku gdy z przyczyn pandemicznych lub organizatorów wyjazd się nie odbędzie.
dla ChatoJogowiczów i LaTavolańczyków , grup przyjaciół , rodzin zaproponujemy korzystne rabaty :)

Zastrzegamy sobie ewentualność odwołania wyjazdu z powodów sytuacji epidemiologicznej oraz jeśli nie zbierze się min 20 osób.

Zapraszamy serdecznie!
Więcej informacji:
Dominika: dominika.szafraniec@gmail.com, tel 517741596.
Basia: consil.bb@gmail.com, tel 606426972.

ZAPRASZAMY !! :)

 

Wiosenny kurs Jogi dla Początkujących !
Zapraszam serdecznie wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z jogą od podstaw, lub doszlifować swoje umiejętności ????
Kurs to 10 spotkań po 1,5h, jeden raz w tygodniu, w czwartki o 18.00.
Start 4 lutego, koniec 8 kwietnia.
Grupa jest zamknięta, w trakcie trwania kursu nie ma możliwości dołączenia do zajęć.
Cena całego kursu to 300zł.
Warunkiem uczestnictwa w kursie jest zgłoszenie sms zawierające imię i nazwisko i nazwę kursu - Kurs Jogi dla Początkujących - pod numer telefonu 517741596, oraz wpłata zaliczki w wysokości 200zł.

Zapraszamy serdecznie, rozpocznij swoją przygodę z jogą !
Pokaż mniej